Eerste businessclubwedstrijd een succes!

Sterke start van het businessclubseizoen

Donderdag 13 februari trapten we het nieuwe jaar af met de allereerste businessclubwedstrijd van 2026. En wat voor één! Maar liefst 50 enthousiaste golfers verschenen aan de start. Een prachtige opkomst en een veelbelovend begin van het seizoen.

We begonnen gezamenlijk met een lunchbuffet. Met een goedgevulde maag – en voor velen gesteund door een broodje kroket – vertrokken we daarna met een shotgunstart naar de tweede negen holes.

Strijd op de baan

Er werd fanatiek gespeeld, want op meerdere holes lagen mooie uitdagingen te wachten.

Op hole 11 stond de neary op het programma. Bert Aardema sloeg zijn bal het dichtst bij de vlag en mocht de prijs in ontvangst nemen.

Hole 13 stond in het teken van precisie. Niek had hier een Trackman challenge uitgezet: wie kon zo exact mogelijk 130 meter slaan? John de Haan bewees dat hij zijn afstanden perfect beheerst en ging met de winst naar huis.

Tijdens de ronde kwam Atke bovendien nog langs in de baan om iedereen te voorzien van thee, koffie en warme chocolademelk – een welkome opwarmer op een frisse februaridag.

Op hole 15 mochten daarna de longhitters los. Bij de heren sloeg Jeroen Jansen zich naar de longest, terwijl bij de dames Erna Koolhof-Smit de titel pakte. Alle individuele winnaars verdienden drie punten voor het klassement.

Teamwinst én koploper

Dat Jeroen Jansen in vorm was, bleek wel. Samen met zijn aangewezen teammaat Jan van Leur noteerde hij een indrukwekkende score van 3 onder par. Daarmee pakten zij overtuigend de eerste prijs.

Voor Jeroen betekende dat meteen een droomstart van het seizoen:
1 punt voor aanwezigheid,
3 punten voor de longest,
5 punten voor de teamoverwinning.

Met 9 punten gaat hij direct aan kop in het klassement.

De tweede plaats was voor Kevin van de Bovenkamp en Germen Reuvers. Zij ontvingen 3 punten voor het klassement. De derde plek ging naar Paul van der Helm en Peter Pels, goed voor 2 punten.

Na afloop werd er onder het genot van een drankje en een bitterbal volop nagepraat over mooie slagen, gemiste putts en slimme tactieken.

Op naar 20 maart

De volgende businessclubwedstrijd staat gepland op donderdag 20 maart en wordt gesponsord door Hoefsmederij Bovenkamp.

Ook Restaurant BaiYok, Viewie Media en 360Golf hebben dit jaar een wedstrijd geadopteerd. Voor de laatste wedstrijden zoeken we nog sponsors.

Wil jij graag een wedstrijd adopteren en jouw bedrijf zichtbaar maken binnen de businessclub? Laat het ons weten!

Kan ik u ergens mee helpen?

Baanstatus

18 holes baanOpen
Par 3-baanOpen
Driving rangeJa
ZomergreensOpen
Putting en chipping greenOpen
VervoersmiddelenJa
QualifyingNee
Laatst bijgewerkt: 16 april 2026 07:00